Graf Cratedigger – Unreleased, demos and more vol. 1

W minione święta, Graf Cratedigger postanowił zrobić prezent swoim słuchaczom. W sieci pojawił się jego kolejny projekt – zatytułowany „Unreleased, demos and more vol. 1”. Na projekcie gościnnie pojawia się między innymi Kidd, Sensi, Prof.

Nagrania te z założenia były szkicem płyty, której nigdy nie skończyłem z wielu różnych przyczyn. Nie żałuję tego w żaden szczególny sposób, bo nie uważam by był to materiał taki, jaki chciałem wtedy wydać. Przeciągające się w nieskończoność oczekiwanie na wokale, które chyba jest charakterystyczne dla wielu polskich raperów, definitywnie skierowało mnie w stronę innych projektów. Należy też nadmienić, że robienie w jednym czasie 3 albo nawet i 5 płyt naraz, nie jest najmądrzejszym pomysłem i w efekcie nie prowadzi do skończenia żadnej z nich w oczekiwanym czasie. Z tego wszystkiego do dziś ukończone zostały Kanał Zero i Journey / Evolution.

Oddaję ten materiał taki jaki jest – pomixowany, ale nie zmasterowany. Stąd, jak zapewne niektórzy wyłapią, są słyszalne spore różnice w głośnościach między poszczególnymi numerami.

Projekt odsłuchać można TUTAJ.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz