Nowości winylowe w Polsce.

Winylowe podsumowanie 2014 roku

Już za chwilę do sprzedaży trafi kolejny winyl duetu Rasmentalism. Od poniedziałku wysyłany w świat będzie podwójny album „Za młodzi na Heroda”, który wydany jest na złotych winylach, w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Aż samo się ciśnie na usta – w końcu! Co ciekawe, w ciągu roku Asfalt Records postanowił wypuścić muzykę od Rasa i Menta na podwójnym albumie, siódemce i dziesiątce – fajnie.

Jakoś w połowie grudnia, swoją premierę powinna mieć druga część tajemniczego projektu Dead Man Funk. Krążek w opcji przedsprzedaż można już zamawiać w sklepie Asfaltu.

Bodaj jutro swoją premierę (albo ma ruszyć dopiero przedsprzedaż – sam już nie wiem) ma pocztówka dźwiękowa od Łony i Webbera – „Wyślij sobie pocztówkę”. Do sieci trafił już trailer klipu i chyba nawet okładka. To pierwsza taka pocztówka w historii polskiego hip-hopu, więc choćby z tego powodu warto ją nabyć. Pocztówkę można będzie kupić tylko i wyłącznie w sklepie „Dobrzewiesz”.

Były plany, były pogłoski, wciąż nie ma oficjalnej informacji, ale ponoć (miły ktoś z wytwórni S.P. Records zapewniał mnie, że tak się zdarzy) w styczniu do sklepów ma trafić na wosku pierwszy album Kalibra 44! To Ci dopiero informacja, bo od premiery mija już 18 lat! Kupię na pewno, jak zresztą wszystkie polskie winyle. Chyba nawet nie tylko winyl, bo jak teraz patrzę na półki to okazuje się, że nawet na cd dziwnym trafem tej płyty wciąż nie mam, a wydawało mi się inaczej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz