Drumat!c ft T.R.A.C. – Stay True (Blunted Astronaut Records)


Blunted Astronaut Records – londyńska wytwórnia założona przez naszego rodaka, który aktualnie mieszka na wyspach brytyjskich, wypuściła kilka dni temu na rynek swoje pierwsze wydawnictwo, limitowany (nie więcej niż 200 sztuk) siedmiocalowy przezroczysty winyl.

Wiedziałem, że pierwszy winyl z logiem Blunted Astronaut Records jest wydany rewelacyjnie,  ale gdy tylko otworzyłem paczkę z Londynu i zobaczyłem „na żywo” wydanie siódemki, której foty widzicie powyżej, po prostu opadła mi szczęka. Artwork dopracowany jest tutaj pod każdym względem. Okej może nie widziałem w swoim życiu miliona winyli, ale widziałem na tyle bym mógł rzucić stwierdzeniem, iż pierwsze dziecko Blunted Astronaut to najlepiej wydana siedmiocalówka jaką widziałem w swoim życiu. Powiem więcej, stawiałbym ten winyl (całość) za wzór dla przyszłych i (niestety) obecnych polskich wydawców (oczywiście nie wszystkich!). Zawartość samego krążka to dwa kawałki – jeden wyprodukowany  przez Drumat!c’a oraz remiks popełniony przez IceRocks’a. Całość okraszona jest rymami rapera T.R.A.C. reprezentującego nowojorski Brooklyn.

Nie wiem czy winyl jest już do kupienia w Polsce, ale raczej jeszcze nie – choć chodzą pogłoski, że lada dzień winyl ma być dostępny w jednym z lepszych polskich sklepów z woskiem tj. Asfalt Shopie. Polecam na bieżąco monitorować tą stronę – http://www.bluntedastronaut.com/

Zdjęcia nie oddają w pełni piękna i oryginalności wydania tej siódemki.