Zone i Pers odkrywają karty

Ayala – duet producencki, który tworzy dwóch młodych producentów – Zone i Pers, wybrali i pokazali światu swój pierwszy singiel zatytułowany „Where am I”. W utworze gościnnie pojawia się pochodząca ze Szczecina wokalistka Roma.

„Do projektu zaprosiliśmy sporo ciekawych gości z Polski i zza granicy. Miłośnicy starej szkoły i 12bitowego pierdolnięcia nie powinni czuć się rozczarowani. Projekt w chwili obecnej jest domknięty w 95%, jeżeli chodzi o kwestie producenckie, czy mixu. Na dniach oddajemy go do masteringu. Ukaże się jesienią tego roku. Na najlepszym, według nas, nośniku na świecie. Gościnnie pojawi się między innymi Otsochodzi, Kedyf, Młd, Melanin9, Malev, Leh i DJ Odilon. Projekt początkowo miał być tylko epką, jednak pracowało nam się na tyle dobrze, że wyszedł dłuższy materiał”.

Od siebie dodam tylko tyle – wdzięczny wokal wokalistki w połączeniu z ciepłym bitem Ayala, z miejsca sprawia, że czuję się, jakbym po raz pierwszy odsłuchiwał krążek „Mecca And The Soul Brother”. Klasa, klasa i jeszcze raz klasa!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz