„Starsi fani nie powinni czuć się zawiedzeni” – dzisiaj rusza przedsprzedaż albumu

Blisko rok po premierze płyty „7”, Otsochodzi debiutuje na legalnej scenie. Album „Slam” ukaże się nakładem Asfalt Records już 20 maja! Na płycie Janka gościnnie pojawi się między innymi: Ras, The Returners, Had Hades, Szopeen i Zetenwupe Ferajna. Produkcja krążka stoi m.in. po stronie Miroffa, Ostrego i Dj’a Eproma.

„Tytuł „Slam” to moja interpretacja slamu poetyckiego. Stajesz, masz 3 minuty na zaprezentowanie swojej twórczości, po czym czekasz na reakcje ludzi. Ja przekminiłem to w ten sposób – wykładam legalna płytę na półkę, mam ponad 40 minut na zaprezentowanie się potencjalnie zainteresowanej osobie i czekam na jej reakcje. Albo wrażenia będą pozytywne, co mnie zmotywuje i pozwoli iść po debiucie dalej, albo… krążek zostawi niedosyt, zablokuje dalsza drogę.”

„Klimat na krążku jest typowo „Jankowy”. Dość refleksyjny, czasami mroczny, chociaż nie zabrakło też miejsca na prześmiewcze wersy. Wydaje mi się, że nie jestem w stanie opisać płyty w kilku zdaniach. Każdy po odpaleniu CD wyrobi sobie własną opinię. Starsi fani nie powinni czuć się zawiedzeni.”

Asfalt Records? To od zawsze była ta wymarzona wytwórnia. Po prostu, nie wyobrażam sobie wydania tak ważnego projektu w innym labelu. Udało się!”

Już dzisiaj na stronie Asfalt Shopu wystartuje preorder płyty i otrzymamy pierwszy singiel promujący „Slam” – utwór „A&K” wyprodukował Spisek Jednego. Okładkę płyty zaprojektował Full Metal Jacket.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz