Nowy album Rasmentalism – premiera 8 kwietnia

Niemalże równy rok od premiery krążka „Wyszli coś zjeść”, Ras i Ment dostarczą nam kolejny materiał. „1985”, bo tak będzie nazywał się najnowszy krążek, w sklepach pojawi się już 8 kwietnia. Duet postanowił nie zapraszać na „1985” zbyt wielu gości, pojawi się tylko Pan Tubas, Otsochodzi i Ten Typ Mes. Poniżej notka prasowa i lista utworów, która znajdzie się na najnowszym wydawnictwie.

„Mam 30 lat, dwie ręce, dwa jaja, jedną głowę i przestałem udawać dziecko. Razem z Kamilem zrobiliśmy płytę dla mentalnie dorosłych, bez względu na to w jakim są wieku. To nasz najbardziej świadomy album. Historie tutaj opowiedziane są albo oddaniem 1:1 sytuacji w których się znalazłem, albo relacją z miejsca gdzie dorastałem albo zainspirowane są życiem bliskich mi osób. Wszystkie numery powstały od podstaw na naszych wspólnych sesjach w studio. Nie było „wysyłania bitów”. Od początku nagrań nie mieliśmy w głowie żadnej daty premiery, żadnego deadlinu od wydawcy, żadnej presji oczekiwań. Po prostu ją nagraliśmy. Gości nie jest dużo, ale tylko oni mogli dotrzymać tempa, o które nam chodziło. Mamy nadzieję, że ludzie słuchając tego albumu będą czuli się tak, jakby poszli do kina na „Listy do M”, a naprawdę obejrzeli „Szósty zmysł”. 1985 to nasz rocznik.”

1. Zima (feat. Otsochodzi)
2. Przezroczysta krew
3. Co mi zrobisz?
4. Czarne koty
5. Nowa miłość
6. Ale zdejmij buty (feat. Ten Typ Mes)
7. 1985
8. Wszyscy kłamią
9. Jak z nut
10. Drugie życie przed snem
11. Na pół
12. Jeszcze jeden kieliszek
13. K. (feat. Pan Tubas)
14. Przerwa

Jeszcze jedno – zamawiając płytę w sklepie Asfaltu, gratis otrzymacie „5891 EP”, gdzie trafiły między innymi cztery wersje „Czarnych kotów”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz