Music On Vinyl

Kilkanaście dni temu pisałem, że w ciągu najbliższych dni rozpocznę współpracę z kilkoma zagranicznymi wytwórniami. Obecnie na recenzje czeka kilka zagranicznych tytułów. Na szczęście przeprowadzkę strony mam już za sobą, więc od dziś będę mógł na spokojnie do tego usiąść i nadrobić zaległości.

Okazuje się, że do kupki płyt na moim biurku zatytułowanej „do opisania” dojdzie jeszcze kilka. Wszystko wskazuje na to, iż w najbliższym czasie pojawi się tutaj kilka tytułów z katalogu wydawniczego wytwórni Music On Vinyl. A uwierzcie mi, że katalog tej oficyny wygląda imponująco.  Z uwagi na to, że strona dotyka głównie tematów hip-hopowych ja skupię się (oczywiście) tylko na tym nurcie. Choć warto zaznaczyć, iż hip-hopowe tytuły w katalogu wytwórni Music On Vinyl to mały procent. Więc jeśli ktoś kupuje na winylach np. Jazz, Pop, Blues, Rock, czy nawet muzykę Country to bez wahania odsyłam do sprawdzenia pełnego katalogu wydawniczego labelu z Holandii, który na całe szczęście ma również swój oddział w Polsce. Dzięki czemu płyty dostępne są lokalnie i to praktycznie w każdym sklepie muzycznym.

Ok, przejdźmy do katalogu hip-hopowego. Niech każdy sobie teraz odpowie na pytanie – ile dla hip-hopu znaczą tacy artyści jak chociażby: Jay-Z, Wu Tang Clan, Boogie Down Productions, Cypress Hill, Fugess, House of Pain, Guru, Mobb Deep, czy Outkast? Myślę podobnie do Was – są to jedni z najważniejszych twórców tej muzyki w jej historii. A takie albumy jak „The Infamous”, „Reasonable Doubt”, „Jazzmatazz” czy na przykład „The Score” to wydawnictwa, które znają naprawdę wszyscy. Bynajmniej nie mam tutaj na myśli tylko hip-hopowych ortodoksów, ale ludzie słuchających nie tylko hip-hopu. Między innymi albumy, o których pisałem wyżej wypełniają katalog Music On Vinyl.

Mam nadzieję, że na łamach strony Dusty Room będzie mi dane przedstawić Wam wszystkie hip-hopowe płyty, które mają na sobie logo tej niezwykle ciekawej wytwórni. Pierwszy, a właściwie drugi tekst poświęcony Music On Vinyl pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni.

Oficjalna strona wytwórni: www.musiconvinyl.com
Profil wytwórni na Facebooku: Music On Vinyl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz