Graf Cratedigger – Journey / Evolution. Ruszyła przedsprzedaż!

W czasach stu zapowiedzi, wyścigu na liczniki wyświetleń, wszechobecnej propagandy promocyjnej, rzekomej „sceny niezależnej”, której bliżej do telewizyjnego popu niż bezkompromisowej awangardy Graf Cratedigger robi swoje i nie spieszy się z wydawaniem kolejnych płyt.

Queen Size Records prezentuje nowy album 'Journey / Evolution’. Tym razem Graf postanowił zabrać Was w 33 minutową wyprawę w nieznane. W tej podróży oprócz gospodarza towarzyszą Wam muzycy, dje i mc’s z Polski, USA oraz Kanady. Może nie wszyscy zyskali już rozgłos, ale na pewno każdy z nich jest co najmniej warty uwagi. Podróż = ewolucja = poszukiwanie = cratediggin’ tym stwierdzeniem można spokojnie streścić całą zawartość jak i koncept wydawnictwa.

Autorem wizualnej formy projektu jest Sainer z Etam Cru. Oprócz vinyla koloru czekoladowego w pudełku znajdziecie plakat oraz download card – specjalną kartę umożliwiającą pobranie całego albumu, w jednym z kilku popularnych formatów cyfrowych, po wprowadzeniu kodu na specjalnej stronie internetowej.

Limitowany nakład czekoladowego vinyla: 100 sztuk + 50 promo copy. Premiera będzie miała miejsce 16.03.2015

Pre-order on www.queensizerecords.com.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz