Nowości winylowe.

Dead Man Funk to projekt dwóch muzyków – producenta i didżeja, którzy nie chcą zdradzić swojej tożsamości. Instrumentalny album został wydany na pojedynczym winylu. Można go nabyć bodaj tylko w Asfalcie i SideOne. Dla mnie mistrzostwo. W środku znajdują się kody do legalnego ściągnięcia albumu w wersji mp3.


10 calowy singiel promujący wspólny utwór Ostrego i holenderskiego rapera – Joe Kickassa. Winyl ukazał się w nakładzie 500 sztuk (przezroczysty winyl, lakierowana, ręcznie numerowana okładka). Jeśli ktoś przespał to płyta dostępna jest jeszcze (?) w katowickim vinyl shopie – 12 cali.


Winylowa edycja albumu „Cztery i pół” doczekała się swojego winylowego wydania. Wydawnictwo dostępne jest na dwóch winylach, które ubrane są w kolorowe koperty. Album ukazał się sumptem Dobrze Wiesz Records. Na winylach znajdują się niepublikowane nigdzie wcześniej remiksy utworu „Nie pytaj nas” autorstwa Envee’go, Jackname Trouble, Teielte oraz instrumentalna wersja oryginału.


Na koniec dwie rzeczy od U Know Me Records. Kilka dni temu ukazał się singiel producenta Eltron John. Na krążku znajdują się dwa numery „Electric Worldlife” oraz „I Knew” w wersji oryginalnej oraz remiksie popełnionym przez Onra. Cały materiał do posłuchania tutaj.


Teraz chwilę o absolutnie mistrzowsko wydanym winylu płockiego producenta Teielte. Album wydany na picture discu. Na EPce gościnnie w utworze „Don’t” pojawia się Daniel Drumz. Jak czytamy na blogu Groha: „…do rąk słuchaczy trafia sześć nowych kompozycji, które nie tylko ugruntowują pozycję lidera polskiej sceny Nu beats, ale mają potencjał stania się muzyczną wizytówką współczesnej muzyki z nad Wisły.”