Co nowego w rodzinie JuNouMi?

U Know Me Records prezentuje: Na 26 września planowana jest premiera instrumentalnego albumu Galusa, krążek nosił będzie nazwę „Futura” i zostanie wydany na jednej dwunastce. Pod tym linkiem można odsłuchać pierwszy singiel promujący to wydawnictwo.


Funky Mamas And Papas prezentuje: lada moment ukaże się Epka warszawskiej ekipy Break Da Funk. Wydawnictwo nosić będzie nazwę „Muppets Revolution”. Na krążku usłyszymy m.in. Mc Kfiata (Siła Dzwięq!). Zapraszam do odsłuchu pierwszego singla KURATOR.


JuNouMi prezentuje: Parias na winylu! Piątego września miała miejsce premiera jedno płytowego, winylowego albumu grupy Parias. Na krążku znalazło się 11 numerów. Cena albumu to 59zł. Winyl ukazał się w nakładzie 500 sztuk ( z czego podobno nie wszystkie trafią do sprzedaży).


U Know Me Records prezentuje: w sprzedaży pojawiła się wyczekiwana przez fanów Epka Envee’go. Winyl ukazał się w nakładzie 300 sztuk. Tytułowy utwór do odsłuchu pod tym linkiem. Na winylu pojawią się trzy kawałki, które wyprodukował oczywiście Envee.