Rahim/Straho Instrumentals – Dynamol LP

Producencki album Rahima zatytułowany „Dynamol” to pierwsza pozycja, która pojawiła się w katalogu katowickiej wytwórni – Polish Vinyl! Album został wydany w sierpniu 2008 roku wspólnymi siłami Polish Vinyl i innej śląskiej wytwórni MaxFloRec. Wśród gości na płycie pojawili się między innymi: Grubson, Fokus, Abradab ( na „Dynamolu” doszło do ich pierwszej współpracy od 10 lat), Lilu, Siwydym, Kams w mistrzowskim kawałku „Przesłuchanie 2”. Na płycie „Dynamol” znalazł się kawałek Śliwki „Sinusoida”, który został wykorzystany w filmie „Senność” – Rahim jest współtwórcą ścieżki dźwiękowej do tego filmu. Wersje winylowa zdecydowanie różni się od tej wydanej na CD – gdzie jest 20 kawałków. Winyl ukazał się na pojedynczym wosku w nakładzie nie przekraczającym 350 sztuk.

KUP WOSK!

Przypominam, że cały czas w opcji – przedsprzedaż, można zamawiać dwa nowe winyle, w których palce maczała wytwórnia Polish Vinyl. Singiel „A Pamiętasz Jak?” promujący warszawski cykl imprez wydany przez Polish Vinyl i Koka Beats oraz siedmiocalowy picture disc wydany przez wytwórnie MaxFloRec, winyl ukaże się z okazji siódmych urodzin wytwórni MaxFlo – dodam, że to pierwszy w Polsce hiphopowy picture disc!

A PAMIĘTASZ JAK? – KUP SINGIEL

MAXFLOREC- KUP SIÓDEMKĘ

Na koniec mała informacja dla wszystkich nieświadomych/niedowiarków/czy jakoś tak, Polish Vinyl to nie wytwórnia należąca do Żuroma czy Hirka Wrony, Asfalt i JuNouMi również mają mało wspólnego z tą oficyną. Polish Vinyl to Śląska wytwórnia, która w tej chwili nie ma sobie równych w Polsce. Wiem co piszę i nie przesadzam w tym ani trochę! Życzyłbym sobie i wszystkim fanom winyli w naszym kraju by każdy kto zabiera się za wydawanie czarnych płyt wkładał w to tyle serca ile wkłada Bart –  właściciel wytwórni Polish Vinyl! Sprawdzajcie kolejne winyle od Polish Vinyl bo ta wytwórnia nie ma zamiaru zwalniać tempa i terminy kolejnych płyty są już dopinane na ostatni guzik, co pewnie boli kilka osób:)