Dj Ace rozkręca Cut Addix

Dj Ace nie marnuje czasu i z dnia na dzień coraz bardziej rozkręca projekt Cut Addix. Jeszcze w tym miesiącu do obiegu trafią trzy kompakty, każdy w nakładzie zaledwie 100 sztuk. A te kompakty to:

Rapaddix vs Run The JewelsPierwsze blendy na RTJ vs. RA powstały z zamysłem uatrakcyjnienia reedycji Trueszczurs Blendtape. Ostatecznie stały się zakładnikiem kolejnego projektu, gdzie wokale RA zestawiono z instrumentalami konkretnego twórcy, w tym przypadku w większości z bitami EL-P. DJ Ace, Pete, Kidd, Junes, LaikIke1, Run The Jewels. Niczego więcej nie trzeba dodawać.

Karol KAR38 mixtape jest muzycznym hołdem dla klimatu i brzmienia Detroit, w tym twórczości Apollo Browna i przedstawiciela młodego pokolenia producentów, jakim jest Skywlkr. 20 solowych utworów, jeden raper, jeden Dj. Hip Hop w najczystszej postaci.

Trueszczurs BlendtapeBlendtape był w 2014 roku pobocznym projektem dla „Trueszczurs Mixtape”, powstałego z udziałem Junesa, Jeżozwierza, Kidda i DJ Ace. Składało się na niego 10 blendów, gdzie liryki Rap Addix zestawiono z instrumentalami Apollo Browna. W owym czasie, w związku z niskim nakładem, został całkowicie wyprzedany i stał się unikatem. Reedycja jest ukłonem w stronę kolekcjonerów i fanów nieistniejącego już kolektywu Rap Addix. Została wzbogacona o trzy nowe blendy i oprawiona w inną niż w oryginale oprawę wizualną.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz