Siedem Cali: Dj Lazy One

Siedem Cali: Dj Lazy One

fot. Queen of Spades

Siedem pytań – siedem odpowiedzi. Dj Lazy One gościem kolejnego odcinka cyklu „Siedem Cali”. Zaprasza się!

1. Wytwórnia z której płyty możesz kupować w ciemno?

Tylko jedna? No waayy! Jestem zmuszona na klasyczną odpowiedź, bo niezawodne są takie wytwórnie jak: Stones Throw, Ninja Tune, Blunted Astronaut, stary Nervous. Z tych wirtualnych ostatnio: RIK – Rappersiknow, ale nie muszę tam kupować w ciemno.

2. Płyta która ma według Ciebie najlepszą okładkę?

Jedna okładka to ciężki wybór, ale od jakiegoś czasu mega wrażenie robi na mnie okładka płyty Milesa Davisa „Tutu”, przy czym istotne jest również to zdjęcie z tyłu.

3. Album który zabrałbyś na bezludną wyspę?

Erykah Badu „Baduizm”, jeżeli naprawdę muszę wybrać tylko jeden. Raczej wolałabym zabrać kilka crate’ów.

4. Twój ulubiony producent ze złotej ery?

Jedna osoba to za mało, bo to moja ukochana era! Ale jeśli już muszę wybrać jednego, to wybieram jednego z gigantów: Pete Rock.

5. Płyta która zrobiła ostatnio na Tobie największe wrażenie?

Wychodzi trochę dobrych płyt, bardzo podoba mi się MNDSGN z tych w internetach. Skoro mam wybrać jedną to wybieram ostatnią ATCQ „We Got It from Here… Thank You 4 Your Service”, bardzo fajny album całościowo, zaskoczył mnie, mam już winyl.

6. Raper z najlepszym flow w Polsce?

Nie wybieram jednego i przyznam szczerze, że nie sprawdzam non stop polskiego rapu. Dla mnie JWP są zawsze na flole, uwielbiam nawijkę Ryfy Ri, Kuby Knapa i Mady oraz Hade z Zetenwupe. Merytorycznie wybieram ostatnio najchętniej Hadesa.

7. Jak oceniasz kondycję polskiego winyla?

Zależy w jakim stanie kupisz (śmiech). Tak serio to myślę, że winyle w naszym kraju mają się dobrze, a nawet coraz lepiej. Coraz więcej osób je kupuje i oby tak dalej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz