W.E.N.A. feat Stalley – Co teraz

W.E.N.A. feat Stalley – Co teraz

Złośliwi powiedzą, że Wena nagrał kolejny kawałek o tym samym, o wygrywaniu życia. Ileż można mówić w kółko o tym samym? Wiecie co? Zgadzam się tym razem z nimi, i to w stu procentach! Warszawski raper nagrał kolejny taki numer. Tym razem do spółki z pochodzącym z Ohio – Stalley’em. Chwała mu za to! W minioną niedziele do sprzedaży trafiło limitowane do 44 sztuk analogowe wydanie singla „Co teraz”, które jak się pewnie domyślacie rozeszło się w bardzo krótkim czasie.

Chcieliśmy zrobić bardzo ekskluzywną i bardzo ograniczoną ilość winyli, jednocześnie udostępniając za free słuchaczom numer na stronie. Do produkcji trafiło 50 szt. płyty. 6 z nich wzięliśmy dla twórców.”

Podczas składania zamówień system sklepowy wpuścił ponad 20 zamówień więcej. Zależy mi na tym, aby każdy kto złożył zamówienie i je opłacił miał możliwość otrzymania swojej płyty. W najbliższym terminie dotłoczymy 20 egzemplarzy, dla osób, które nie zażyczą sobie zwrotu gotówki i poczekają na album. Resztę z tych płyt, podejrzewam, że będzie ich dosłownie kilka wrzucimy z powrotem na stronę.” –  Komentuje warszawski raper.

Co ciekawe, wspólny numer Weny i Stalley’a to pierwsza zagraniczna współpraca obu panów w ich dotychczasowych karierach. Wena podkreśla, że współpracując z Amerykaninem, spełnił jedno ze swoich muzycznych marzeń.

„Co Teraz to jeden z ważniejszych numerów, które nagrałem. Głownie dlatego, że zrobiłem go wspólnie ze Stalleyem. Chciałem mieć pamiątkę z tej sesji studyjnej i uznałem, że najlepszą formą przypieczętowania tej kooperacji będzie ten unikalny winyl. Cieszę się też, że w pewnym stopniu mogłem podzielić się z fanami fizycznym efektem tej wyjątkowej współpracy.”

Wena to jeden z tych raperów, który stara się by jego albumy regularnie ukazywały się na winylu, dlatego trzymam jeszcze bardziej kciuki, by ostatnia epka zatytułowana „Monochromy” ukazała się także na wosku. Sam raper w tej kwestii ogranicza się tylko do: „Wszystko zależy od tego czy Quiz da bit mi… Są plany.”

Kawałek „Co teraz” wyprodukował, znany między innymi ze współpracy z duetem Rasmentalism – Tort. Producent idealnie odnalazł z raperami wspólny język. Nie chcę porównywać produkcji Torta do tego co robił Quiz na epce „Monochromy”, ale myślę, że panowie nie obrażą się, jeśli napiszę, że utwór „Co teraz” spokojnie mógłby pojawić się na wyżej wspomnianej epce, jako track z numerem „8”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz