Graf Cratedigger – 12 Beats Sound Vol 1.7

12 BEATS SOUND VOL 1.7 to pierwsze w pełni solowe materialne wydawnictwo Graf’a. Jak sama nazwa wskazuję na płycie znajduję się 12 instrumentali, z których część znalazła się także na wersji 1.5. Całość została poprawiona, rozbudowana aranżacyjnie i skrócona. Inspiracją były beaty takich tuzów hiphopowej produkcji jak Buckwild, Fat Jon czy Madlib.

Graf Cratedigger – producent, mc i autor audycji rapowych w Radiu Rewers. W dorobku ma kilka internetowych jak i fizycznych produkcji, na których głównie udzielał się jako raper. Jako producent czerpie z tzw. złotej ery hiphopu. Jest to doskonale słyszalne dzięki charakterystycznemu 12bitowemu brzmieniu. Graf znany jest także, z nielegalnego wytwórstwa paliwa rakietowego i handlu kradzionymi częściami sztucznych satelit w okolicach Saturna (choć czasem można go spotkać także przy Media Markt). Obecnie ukrywa się gdzieś po ciemnej stronie Księżyca i przygotowuję tajemniczą broń, która ma mu pomóc w przejęciu kontroli nad umysłami słuchaczy dobrego rapu.

EP zostało wydane jako limitowane CD przez Queen Size Records. Masteringiem zajął się Marcin Cichy (Skalpel). Design: Sainer/Etam Cru.

Sprawdź PROMO MIX – http://soundcloud.com/grafcratedigger/12-beats-sound-vol-1-7-promo

Płyta trafiła do sprzedaży w ściśle limitowanym nakładzie w cenie 18.50pln!

KUP PŁYTĘ

Jest mi niezmiernie miło poinformować o tym, że Blog Vinyle Reda objął patronat nad tym wydawnictwem. To dopiero początek współpracy Queen Size Records & Vinyle Reda!