Gruby Mielzky i Returnersi zapowiadają wspólny album

„Uczył mnie za dzieciaka Pezet, jak wkładać w to siebie” – rapuje Gruby Mielzky w szesnastą rocznicę ukazania się na rynku krążka Muzyka klasyczna. Utwór „To jest __” promuje czwarty solowy album rapera, zatytułowany Komik z depresją, który do sklepów wleci już 20 kwietnia. Materiał w całości wyprodukował duet producencki The Returners – „Zrobiłem ten album z moimi przyjaciółmi, niektórzy znają ich jako Returnersi, spędziliśmy razem zajebisty czas podczas tworzenia tego albumu” – dodaje Mielon.

Album w przedsprzedaży zamawiać można tutaj. Każda osoba, która załapie się na preorder w bonusie otrzyma EP-kę m.in. z jednym, niepublikowanym nigdzie wcześniej kawałkiem.

Poniżej kilka słów od Grubego i dotychczasowe single promujące Komika z depresją.

Czerń i biel. Ogień i woda. Dobro i zło. Miłość i nienawiść. Smutek i radość. Skrajności, na których opiera się wszystko. Skrajności, które nie mogą bez siebie istnieć. Komik z depresją. Ja. Czy to sukces, że po tym wszystkim co przeszedłem stać mnie jeszcze na uśmiech? Czy może to porażka, że nie potrafię się cieszyć wszystkim co mam, a tak bardzo tkwię w przeszłości? Któż to wie… Nie szło mi ostatnio pisanie, taki chyba urok tego zawodu, gdy czegoś od siebie wymagasz„.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz