Rap Addix nawijają na bicie samego El-P

Co? Jak to? Chłopaki z Rap Addix nawiązali współpracę z tym genialnym producentem? Niestety, póki co możemy sobie tylko pomarzyć o takiej kolaboracji i wystarczyć musi nam blend, który przygotował Dj Ace. Co to za blend? Ace postanowił podłożyć zwrotki z kawałka „Spierdoliłem to” pod instrumental do „Lie, Cheat, Steal”, Run The Jewels.

A blendów będzie więcej, bo jak zapowiedział Ace: „Cut Addix nie zwalnia. Przed Wami pierwszy z blendów, zapowiadający projekt Run The Jewels vs. Rap Addix. Liryki R.A. w nowych aranżacjach, na bitach El-P, plus parę muzycznych smaczków.”

Didżej związany z Sobotą ma zamiar wypuścić pod szyldem Cut Addix jeszcze dwa inne projekty: „Jest to jedna z trzech mixtape’owych premier przewidzianych na początek lutego. W wasze ręce trafi również reedycja „Trueszczurs Blendtape”, gdzie R.A. zestawiono z instrumentalami Apollo Browna. Będzie ona wzbogacona o nowe kompozycje. Trzecim projektem jest „38. mixtape” w zestawieniu MC/DJ. Zapowiedź, szczegóły i pierwsze klipy już niebawem”.

Poniżej odsłuch Run the Jewels vs. Rap Addix – „Spierdoiliłem to” (blend by DJ Ace).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz