Dj Ace – Cut Addix 2: Turntablist Brothers – ruszyła przedsprzedaż

Czwartego grudnia, równe dwa lata po premierze pierwszej części „Cut Addix”, w sprzedaży pojawi się „Cut Addix 2: Turntablist Brothers”. Tym razem, projekt Dj’a Ace wsparli między innymi: Dj Noriz, Soulpete, MoFW + K!ck Douglas, Erking i Bonson.

Dziś o godzinie 15:00 wystartowała przedsprzedaż płyty – swój egzemplarz zamówić możesz tutaj. Do sprzedaży trafiły ponadto t-shirty promujące projekt oraz „Cut Addix 1” na kasecie magnetofonowej w limitowanym nakładzie 80 sztuk.

Poniżej lista kawałków oraz komentarz autora projektu.

1. Keep it Real (ft. Bonson)
2. Teaching Skillz (ft. DJ Noriz)
3. One Love
4. Bread and Butter (ft. Erking, DJ Bombel)
5. Follow the Leader (ft. DJ Te, DJ Urlich, DJ Kaczy)
6. One Love (Rusty Chain Remix)

„Cut Addix 2: Turntablist Brothers” to kolejne skrecz-EP z planowanej obecnie trylogii. Materiał powstał na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy i w zasadzie samoistnie przerodził się w kolejny pełnoprawny projekt. Początkowo, moim zamiarem było przygotowanie może dwóch luźnych utworów i opublikowanie ich w sieci. Ze względu na wydłużający się okres oczekiwania na nagrania gości postanowiłem zająć się kolejnymi trackami. W chwilę potem swój udział w „Turntablist Brothers” potwierdzili DJ Noriz, czy Peope z ekipy Psychopads. Materiał, ze względu na swoją długość, miał nosić nazwę „1,5” i stanowić przedsmak większego objętościowo projektu. Na etapie miksu, finalnych odsłuchów i wstępnych opinii osób zaangażowanych w powstanie płyty, postanowiliśmy jednak zmienić jej nazwę i nadać podtytuł sugerujący obecność i znaczenie gości na płycie. Taki zabieg zdecydowanie pasuje do koncepcji i idei CUT ADDIX samej w sobie, gdzie wspólnie promujemy turntablism i polskich skreczerów, o których istnieniu mało kto może wiedzieć. Obecność Bonsona i Erkinga dopełnia całości, otwierając projekt na słuchacza niekoniecznie zainteresowanego skreczowaniem samym w sobie. Tym samym otrzymujecie solidny, fajnie wydany materiał, najeżony skreczami i cutami spod ręki mojej, jak i szeregu innych Dj’ów. Wszystko na mięsistych bitach, wspartych swobodną truskulową nawijką i livebandowym graniem. Projekt wsparty przez magistrat Gminy Gryfino. Wraz z gośćmi życzę Wam miłego odsłuchu. Pozdo! DJ Ace”.Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz