Woskowi Poeci

14 października do sprzedaży trafi wyjątkowe wydawnictwo. Wytwórnia Winylowo Records postarała się, by na podwójny wosk trafił wydany w 2009 roku album Poeci. W projekcie wzięli udział m.in.: Peja, Trzeci Wymiar, Sokół, Fokus, Łona czy Roszja. Na winylu nie znajdziemy utworu Ostrego – „Krótki wiersz o Jaromirze Jagrze”. Pojawią się natomiast bonusowe kawałki Tau, Ńemego oraz Noviki.

Poeci pojawią się w dwóch wersjach – wersja standardowa (czarne woski) oraz wersja deluxe (czerwony i biały winyl). Krążek można już zamawiać w przedsprzedaży – KUP WINYL

Poniżej kilka słów od właściciela wytwórni Winylowo:

Podczas rozmów z Bodkiem Pezdą okazało się, że Bodek był pomysłodawcą tego projektu. A nam bardzo zależało na wydaniu tej płyty, bo część naszej firmy to ludzie zajarani hip hopem, a ta płyta to przecież kult. Zresztą duet WhiteHouse znają też osoby, które za hip-hopem nie przepadają. Trudno znaleźć w polskim hip-hopie producentów z większymi dokonaniami. Pod względem bitów jest to absolutnie topowa europejska produkcja. Gdy Bodek powiedział nam o tym, to koparki nam opadły, od słowa do słowa i już się wosk wytłoczył. Tak się spełniają muzyczne marzenia!

Myślimy o kolejnych wydawnictwach hip-hopowych, szukamy ciągle ciekawych artystów, także jeśli ktoś chętny, może nam podsyłać swoje materiały. Właśnie kończymy rozmowy o wydaniu równie legendarnej płyty, co Poeci. Płyty, którą znają chyba wszyscy słuchacze polskiego rapu. Jednak póki nie dopniemy wszystkiego na ostatni guzik, wolimy jeszcze nie zdradzać szczegółów, dlatego bądźcie czujni i sprawdzajcie nas w internecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz