Premiera albumu „Slam”

Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera albumu „Slam”. Na płycie młodego Janka gościnnie pojawia się między innymi: Ras, The Returners, Had Hades, Szopeen i Zetenwupe Ferajna. Oprawa muzyczna krążka stoi po stronie: KrisQu, Tomaja, Miroffa, Spisek Jednego, Kogutta, Ostrego i Dj’a Eproma.

Z okazji premiery albumu, w sieci pojawił się pierwszy teledysk. Za obrazek do kawałka „Bon Voyag” odpowiada ekipa Warsaw Streets. Sam numer wyprodukował didżej Eprom i Miroff.

Tytuł „Slam” to moja interpretacja slamu poetyckiego. Stajesz, masz 3 minuty na zaprezentowanie swojej twórczości, po czym czekasz na reakcje ludzi. Ja przekminiłem to w ten sposób – wykładam legalna płytę na półkę, mam ponad 40 minut na zaprezentowanie się potencjalnie zainteresowanej osobie i czekam na jej reakcje. Albo wrażenia będą pozytywne, co mnie zmotywuje i pozwoli iść po debiucie dalej, albo… krążek zostawi niedosyt, zablokuje dalsza drogę.”

„Klimat na krążku jest typowo „Jankowy”. Dość refleksyjny, czasami mroczny, chociaż nie zabrakło też miejsca na prześmiewcze wersy. Wydaje mi się, że nie jestem w stanie opisać płyty w kilku zdaniach. Każdy po odpaleniu CD wyrobi sobie własną opinię. Starsi fani nie powinni czuć się zawiedzeni.”

Asfalt Records? To od zawsze była ta wymarzona wytwórnia. Po prostu, nie wyobrażam sobie wydania tak ważnego projektu w innym labelu. Udało się!”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz