APP – APP1EP – ruszył preorder

Recenzja płyty APP

Nie lubię dzielić słuchaczy i mówić „to na pewno nie trafi w ich gusta”, bo cenię i szanuję słuchaczy z otwartą głową, którzy często romansują z różnymi gatunkami muzycznymi. Czy ja jestem takim słuchaczem? Sam już nie wiem, bo wciąż jestem zbyt niedojrzały muzycznie by słuchać np. jazzu czy soulu – jakieś to takie za spokojne dla mnie, ale staram się, naprawdę! Myślę, że nie raz dam im jeszcze szanse. Wracając do „to na pewno nie trafi w ich gusta”.  Asfalt Records ostatnio dość mocno promował młodego Taco Hemingwaya, a to co znajdziemy na „APP1EP” to materiał mocno kontrastowy do tego co robi Taco. Zupełnie inne światy muzyczne. Swoją drogą Taco i APP to mogłaby być dość zjawiskowa kooperacja.

Tajemniczy projekt to płyta przesiąknięta emocjami, bólem, przemocą. Sporo prostych tekstów, dużo przekleństw. Kolejny krążek nie dla każdego. APP, czyli dobrze znani Wam artyści w odsłonie, jakiej ich jeszcze prawdopodobnie nie słyszeliście. Jesteś ciekaw jak brzmi siedem kawałków, które trafiły na płytę? Poniżej link do darmowego odsłuchu oraz odnośnik do zakupu limitowanej do 500 sztuk wersji fizycznej.

„Małe sukcesy, potknięcia, błędy. Wszędzie ten sam pośpiech. Wszyscy potrzebują zmian. Każdy chce czegoś więcej. Nikt nie chce być tylko widzem. Emocje są uniwersalne. Niezależne od miejsca i czasu. „

Jeśli chcesz kupić kompakt to TUTAJ, jeśli chcesz ściągnąć płytę legalnie kliknij TU.

Poniżej pierwszy obrazek promujący „APP1EP”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz