Gang Starr „The Ownerz” – reedycja na cd i winylu

W czerwcu w sprzedaży po raz kolejny pojawi się reedycja albumu „The Ownerz”. Na wersji kompaktowej w formie bonusu znajdzie się „bonus video”, na którym zobaczyć będziemy mogli: koncert duetu, niepublikowany wywiad oraz kilka nieznanych dotychczas zakulisowych scen, pojawią się tam też klipy. Na winyl poczekać będzie trzeba, aż do końca lipca, planowany jest on bowiem na ostatnie dni tego miesiąca. Wersja winylowa ukaże się na trzech płytach, w rozkładanej okładce w limitowanym nakładzie. Album na rynku pojawi się nakładem połączonych sił trzech wytwórni – Virgin Records, Ume Recordings oraz No Trybe Records.

 

4 Komentarze

  1. Nie wiem jak wydana była Twoja wersja, ale ta będzie wydana w serii „Respect The Classics Series” w gatefoldzie 😉

  2. Swoją drogą widziałem, że są też wznowienia innych albumów duetu – „Daily Operation” w okładce 3D, „Hard to Earn” i nawet „Step in the Arena”. A to wszystko dostępne lokalnie;-)

  3. Akurat nie miałem na myśli 12 Cali, ale zapewne też tam można nabyć te wydania. Ja na szczęście wyleczyłem się już z pierwszych wydań, choć jeszcze kilka lat temu kupowałem tylko takie płyty – głównie kompakty. Bez zawahania potrafiłem wyrzucić z 300zł na np. pierwszego Eldo czy Płomień 81, co jest oczywiście niczym przy wspomnianych przez Ciebie funtach;-)

  4. No to ja należę do tych osób, które poczekały na reedycje i kupiły „A Long Hot Summer” za normalne pieniądze, i to na winylu. Tak samo jak teraz za mniej normalne, ale jednak wciąż normalne pieniądze kupię reedycje „Port Authority” na 2LP. Duma faktycznie może i mniejsza, ale satysfakcja ogromna.

    W tym komisie na 3go Maja, to ja chyba tylko z pięć płyt w życiu kupiłem. Bywam tam często, momentami nawet bywałem bardzo często, ale jakoś tak mało kiedy potrafię coś znaleźć dla siebie.

Dodaj komentarz