Siedem Cali: Otsochodzi

Siedem Cali: Otsochodzi

Kiedyś, szperając na soundcloudzie Foki, znalazłem ciekawy numer zatytułowany „Jeden strzał”. Foka wyprodukował ten numer dla mojego dzisiejszego gościa – młodego rapera pochodzącego z Warszawy, noszącego ksywkę Otsochodzi. Raper w sierpniu 2012 roku puścił do sieci epkę zatytułowaną 'Fejk Wers”. Obecnie kończy pracę nad albumem „7”, który ukazać ma się w ciągu najbliższych miesięcy, nakładem Lekter Records. Rapera niebawem usłyszymy również w kolaboracji z Soulpetem. Sprawdzajcie „Siedem Cali” z Otsochodzi. Zapewniam Was, że to nie jego ostatnia obecność na Vinylach Reda. Oczekujcie jego albumu!

1. Wytwórnia z której płyty możesz kupować w ciemno?

Mello Music Group.

2. Płyta, która ma według Ciebie najlepszą okładkę?

Damn, w sumie to nie jestem w stanie teraz przypomnieć sobie tej najlepszej.  Ale na bank jedną z tych ulubionych jest „Mm.. Food” MF Dooma. Mega sztos. Też chce taką kiedyś hehe.

3. Album, który zabrałbyś na bezludną wyspę?

„Donuts” J Dilli. Nie ma lepszych.

4. Twój ulubiony producent ze złotej ery?

Zdecydowanie Pete Rock.

5. Płyta, która ostatnio zrobiła na Tobie największe wrażenie?

„B4.Da.$$”. Jestem już chyba sajko. Każda płyta Joey’go na długo gości w moich słuchawkach.

6. Raper z najlepszym flow w Polsce?

Mes.

7. Jak oceniasz kondycję polskiego winyla?

Ciężko mi odpowiedzieć na te pytanie, bo winyli w domu mam dosłownie kilkanaście. Wiesz, czasami jak jestem gdzieś na mieście i po drodze przewinie mi się jakiś fajny antykwariat, to wbijam poszperać. Szukam jedynie fajnych sampli dla moich ziomali, producentów, żebyśmy mogli potem wysmażyć jakiegoś sztosa. Chociaż zazwyczaj kończy się to tak, że kolejny raz zamulam dupsko i woski zostają u mnie na półce, damn.  Wracając do tematu – Dj Ace w twoim cyklu dobrze powiedział.  Szkoda, że właśnie często tracklista jest taka sama jak na CD. Też wolałbym dostać jakiś instrumental czy acapelle. Word up.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz