Dj Plash – Isolation

Każdy niezależnie wydany hip-hopowy winyl w tym kraju to nie lada wydarzenie, które zasługuję na ogromny podziw i brawa. Raz, że komuś się chce, a dwa że ładuje w to swoje pieniądze i tak naprawdę nie wie czy kiedykolwiek zobaczy je z powrotem. Niemniej, Dj Przeplach zdecydował się na taki ruch i chwała mu za to. Krążek, który rzucił nam pod koniec czerwca Plash to osiem genialnych hip-hopowych numerów. Na wosku może nie roi się od gości, ale Plash znalazł dla nich miejsce. I tak pojawia się tutaj Blabbermouf z kolektywu Da Shogunz, którego kojarzyć możecie chociażby z udziału na płycie „Cosmic Trippin”. Poza członkiem Da Shogunz jest również Mr. Krime, Admiral Dmc oraz S.Squair Blaq w utworze „Go”. Produkcje i skrecze na tym materiale wziął na siebie oczywiście gospodarz. Całość zmasterowana została w Eprom Sounds Studio. Jak (prawie) zawsze nie mam zamiaru Was jakoś specjalnie przekonywać do kupna tej płyty (ponoć z 500 egzemplarzy zostało jeszcze ledwo 100), ale napiszę jedno niby banalne zdanie – Dj Plash jest po uszy zakochany w hip-hopie i na tym materiale to słychać doskonale, gdy usłyszycie chociażby „Kaito” zrozumiecie sami. Z ogromną dumą ogłaszam, że kolejne miasto w Polsce – tym razem Kraków ma czym się pochwalić poza granicami naszego kraju, i nie ma tutaj ani krzty przesady!

Może i całość brzmi jakbym pisał przez różowe okulary, ale ja tutaj naprawdę nie mam się do czego przyczepić, jedyne czego chciałoby się więcej to skrecze i cuty, bo tych faktycznie jest trochę zbyt mało. Osobiście z niecierpliwością czekam na kolejne produkcję spod rąk Przeplacha.

Wiadomość z wczoraj: powróciły szansę na wspólne płytę Soulpete’a i Metro! Czekam z OGROMNĄ niecierpliwością na efekt finalny, a jak do tego dodamy wspólny album mieszkańca Lublina, Ostrego i Jeżozwierza to zapowiada nam się arcyciekawa jesień/zima. Tym bardziej, że przecież we wrześniu swój producencki album kończy…albo nie, dowiecie się sami.

Do następnego! Mam nadzieję, że już jutro!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz