Blunted Astronaut – kolejne produkcje są już w drodze.

Obraz, który widzicie powyżej to okładka pierwszej siódemki z serii „Blunted Beats”. Seria ma na celu przybliżenie i pokazanie sylwetek producentów z kilku europejskich państw. Na pierwszej siódemce znajdziemy produkcje MPadrums – artysty pochodzącego z Hiszpanii. Na kolejnych płytach pojawią się przedstawiciele Szwecji, Holandii oraz Polski. Winyl ma trafić do sprzedaży w połowie grudnia, w nakładzie nie przekraczającym 300 sztuk.


Również w grudniu do sprzedaży trafi album nowojorskiej grupy DXA. Na albumie pojawią się m.in. utwory „Ice’s Jazz” i „I Get Up” – znane z siódemki, o której szerzej pisałem tutaj. Na krążku gościnnie pojawią się tak uznani i cenieni artyści jak np. Too Deep, Lewis Parker czy Masta Ace. Wosk trafi do sprzedaży w nakładzie 500 sztuk.


Maxi singiel „Bed Bugs” producenta o ksywce Muneshine to kolejna płyta, która poszerza katalog wydawniczy wytwórni Blunted Astronaut Rec. Na singlu poza reprezentantem Toronto usłyszeć można : Moka Only, Ghettosocks. Na płycie poza kawałkiem „Bed Bugs” znajdziemy również utwory „No Days Off”, „Lower Level” i „Show Me The Money”. Wydawnictwo trafi do sprzedaży z końcem grudnia.

Więcej informacji o w/w płytach możecie znaleźć tutaj. Wszystkie rzeczy jakie ukazały / ukażą się w B.A.R. odsłuchać można z kolei tutaj. Nie mam zamiaru nikogo zachęcać do kupowania tych czy też innych płyt z logiem Blunted Astronaut Records, napiszę jedynie, że życzę Wam (mimo, że do świąt jeszcze trochę czasu) byście nie musieli się jakoś specjalnie wkurzać gdy naprawdę mistrzowska płyta przejdzie Wam obok nosa. Nie mówię tu tylko o B.A.R., ale tak ogólnie.