Co nowego w Blunted Astronaut Records?

„Sea Of Tranquility” to winyl wydany z okazji pierwszych urodzin oficyny Blunted Astronaut Records. Na krążku znajdują sie dwa utwory: „Sea Of Tranquility” oraz „Show Ready…(Ya Know?)”. Obydwa utwory dostępne są na płycie również w wersji instrumentalnej. Winyl wydany zostanie w nakładzie 300 sztuk na picture discu. Premiera przewidziana jest na 26 listopad.


Również na 26.11.12 przewidziana jest premiera EPki „The Lost Demos E.P.” Brązowy wosk ukaże się w nakładzie nie przekraczającym 300 sztuk. Co na płycie? 30 minut klasycznego rapu prosto z nowojorskiej dzielnicy – Queens. Wszystkie numery na płycie wyprodukowane zostały przez didżeja Dooma. Warstwą tekstową zajął się duet Mindless Brothers plus zaproszeni goście m.in. Kat Caddy.


Każda osoba, która zamówiła winyl Propo ’88 & Kick Back – „Cosmic Trippin” powinna mieć go u siebie najdalej w pierwszym tygodniu listopada. Winyl ukazał się w nakładzie 500 sztuk. Na wosku usłyszeć można hip-hopowe głowy z Holandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Na pojedynczym winylu znajduje się 6 kawałków plus 6 wersji instrumentalnych.

Wszystkie te rzeczy, o których pisałem wyżej można kupić na oficjalnej stronie wytwórni, czyli tutaj. Jeśli ktoś panicznie boi się zamawiać płyty za granicami naszego kraju to polecam odwiedzić sklep Stay True gdzie również można nabyć owe (i nie tylko) wydawnictwa.

Vinyle Reda od początku wspierają działania promocyjne wytwórni Blunted Astronaut – tak jest też i tym razem. W najbliższym czasie na blogu pojawi się wywiad z założycielem wytwórni, ale o tym będę Was informował w odpowiednim czasie…