DXA – 'I Get Up’ / 'Ice’s Jazz’ 7″ – Przedsprzedaż

Blunted Astronaut Records to mały londyński label założony w 2011 roku przez Polaka mieszkającego obecnie w Wielkiej Brytanii. Wytwórnia swoją działalność rozpoczęła od wypuszczenia na rynek singla „Stay True”, o którym szerzej pisałem tutaj. Siedmiocalowy singiel rozszedł się w kilka tygodni i obecnie jest właściwie niemożliwy do kupienia.

Na początku maja na rynku pojawi się drugie wydawnictwo sygnowane logiem wytwórni Blunted Astronaut Records. Na winylu znajdują się dwa kawałki tj. „Ice’s Jazz” oraz „I Get Up” grupy DXA – reprezentanci Nowego Jorku. Za muzykę na tym krążku odpowiedzialny jest IceRocks. Singiel zostanie wydany w ilości 300 sztuk z czego do Polski dotrze nie więcej niż 50 (nie jest to żaden tani chwyt marketingowy a raczej informacja dla ludzi, którzy lubią mieć coś czego zdecydowana większość mieć nie będzie). Warto dodać, iż winyl jest koloru pomarańczowego i wytłoczony zostanie w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz zamówić tą siódemkę napisz na – [email protected] cena to 35zł plus koszty przesyłki. Blog Vinyle Reda jest jedynym dystrybutorem tej płyty na nasz kraj.

Osobiście doradzam pośpiech przy zakupie siódemki, ponieważ część przeznaczona „na świat” wyprzedaje się bardzo szybko w angielskiej i amerykańskiej przedsprzedaży.

Darmowy odsłuch dostępny jest pod tym linkiem.

Więcej zdjęć nadchodzącej siódemki zobaczyć można tutaj.